Nezaradené

2 roky

Tánička je už veľká baba. Sama nám to každý deň opakuje a zdôvodňuje tak, že môže piť veľa vody, že môže ísť na veľkú húpačku alebo že môže sama spustiť umývačku. A je to pravda. Naozaj je už veľká, veď mala pred pár dňami druhé narodeniny! Vie rozprávať, skákať, spievať Mandarinku Darinku a za všetko ďakuje so slovami: „ďakujem veľmi pekne!“. Dokonca sa sama spúšťa na „lanovke“, čo je na Železnej Studničke (tá poma, či klzák, či čo to je).

Oslavujeme už niekoľko dní, s rodinou z jednej strany, s rodinou z druhej strany, na tanečnej a s kamarátmi. V hlave som mala veľké plány o originálnej výzdobe a o detskom občerstvení, ale nakoniec nebolo na to všetko dosť času. Táničke okrem toho úplne stačili balóny. Dokonca sa najviac tešila z tých nenafúknutých, ktoré akože nafukovala a potom ich vypľúvala do rohu izby. Niekedy žasnem, aké čudesné nápady jej skrsnú v tej hlavičke makovičke.

(Môj výtvor z prskavky, lebo som zabudla sviečku.)

Je to ale stále moje malé bábätko (i keď malá nebola nikdy…4,6 kila pri narodení…ehm). Na obed sa uspávame v šatke od Sestríc, ktorú mám od jej narodenia, v noci spíme spolu v jednej posteli a stále pije „mlečko“. A mojkáme sa čím ďalej, tým viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *